0216 505 11 40
info@psmelektronik.com

I-Hunter IH-110 Para Sayma Makinesi

Aradığınız tüm para sayma makineleri burada! I-Hunter IH-110 Para Sayma Makinesi ürününe ait bilgileri, teknik özellikler ve fiyat teklifi için hemen kurumsal sitemizden bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırlamış olduğumuz bu içeriğimizde öncelikle para sayma makinelerine genel olarak değinmek ve genel olarak bilgi vermek istiyoruz.

PARA SAYMA MAKİNESİ NEDİR?Banknotların, bozuk paraların sayılması ve gerçekliğinin kontrol edilmesini sağlamak üzere geliştirilmiş yüksek teknoloji içeren cihazlara "para sayma makinesi" denilmektedir. Özellikle banknot sayma makineleri bir çok sektör için tercih edilmektedir. Bu makinelerin kendilerine ait olan haznelerine eklenen para banknotları için toplam sayım veya istenilen adet ile desteklenmesi gerçekleşebilmektedir. Bazı para sayma makinelerinde istenilen adetlerde desteleme, notları gruplama ve sarma özelliği için bir araya getirme sistemleri de yer alır. Bozuk paraların fazla olanlarının, banknotların yığınlarının hızlı ve kolay sayılması için bir çok sektörde kullanımı yaygın olan bu cihazlarnı en kalitelilerine ise PSM ELEKTRONİK firmasından erişebilirsiniz.

Bu makineler genel anlamda baktığımızda aslında çentik sayma görevini üstlenir ve paraların tek tek geçişleri sırasında çentiklerini sayalar. Her paranın tanımlandığı bu cihazlarda enin genişliğinden, boyutuna göre uygun olan tüm parametreler baz alınır. Ayrıca para sayma makinelerinde yer alan renk sensörleri ile paranın rengi de belirlenir ve ardından boyut kontrolü yapılır. Bir para sayma makinesi çentik sayacının haricinde paranın eni boyu ve bazı diğer özelliklerine de dikkat eder.

Satışını yaptığımız eşsiz özelliklere sahip olan para sayma makineleri 21. yüzyılda yer alan en geçerli ve güvenli sayım teknolojilerini barındırmaktadır. İH110 İ-Hunter Parasayma Makinesi ile alakalı bir çok detaya da bu içeriğimizde sizin için yer vereceğiz. Son sistem, son teknoloji ve yüksek kaliteli bu para sayma makinesini gelin hep birlikte yakından tanıyalım.


İH110 İ-Hunter Parasayma Makinesi


Para sayma makinelerimiz arasında eşsiz özellikleri barındıran ve yüksek kaliteli bir ürün olan İH110 İ-Hunter Parasayma Makinesi için dilediğiniz adetlerde teklifleri PSM ELEKTRONİK firmamızdan alabilirsiniz. Para sayma alanında istediğiniz bir çok talebe, bir çok ihtiyaca kısa süre içerisinde yanıt veren bu üründe geniş bir hafıza yer alır. Bu para sayma makinesi otomatik tanımalı bankot sayımı yapmaktadır.

Tam 20 ülkenin para birimine kadar arttırabilir bir hafızası bulunmaktadır. İ HUNTER markasının yeni cihazı olan bu ürün karışık bir biçimde otomatik bir şekilde sayım ve para birimini seçmeye gerek kalmadan anında sayım yapabilir. İnovatif para sayma makineleri arasında gösterilen bu cihaz iki farklı kullanıcı için kolay bir arayüz ile karşımıza çıkmaktadır. Uzaktan denetim özelliği de bulunan bu para sayma makinesi teknik destek anlamında da kullanıcıların en sevdiği ürünler arasında gözükmektedir. Olası bir sorun halinde uzaktan güncelleme ve yazılım yükleme olanağı sunulmaktadır.

Doğru para sayım sistemi ile 12000 sayım hızına sahiptir. İH110 İ-Hunter Parasayma Makinesi banknotların seri numarasını dahi okuyabilen özel eşsiz bir üründür. Çalışma bakımından da tanınan, bilinen bir cihazdır. Hızlı bir network bağlantısı aracılığı ile hızlıca yazılım güncellenmesi, anında sayım sonucunun görünmesi, banknotların seri numaraları ve resim transferlerinin yapılmasına da olanak sağlamaktadır.

Özel olarak geliştirilen ve bir çok resmi kurumda, devlet dairesinde ve döviz bürosunda da tercih edilen  bu üründe ekstra opsiyonel özellikler de kullanılabilmektedir. Örneğin bu makineye istediğiniz herhangi bir ülkenin para birimini kısa süre içersinde ekleyebilirsiniz. Sayım adet kısmı, toptam tutar kısmını da güncelleyebileceğiniz harici müşteri ekranı olarak opsiyonel bir özellik dahilinde kullanabilirsiniz. Ürün ile birlikte banknot seri numaraları, toplam sayım sonuçları vb.. alanlarda yazdırmak için termal printer seçeneği de bu cihazda opsiyonel olarak size sunulmaktadır.  Sayım ve Sahte Tespit Sensörleri ÇİFT CIS, FUL RENK, FUL HAT MG, UV gibi özellikler de diğer teknik özellikleridir.

Türkiye´nin en büyük para sayma satışı ve teknik servislerinden biri olan PSM ELEKTRONİK olarak sizlere önerdiğimiz ve tanıtımını yaptığımız bu ürün ile alakalı merak ettiğiniz diğer hususlar, detaylar ve fiyat teklifleri için bize sitemizin iletişim sayfasında yer alan numaralardan ulaşabilirsiniz.

ÜRÜN TANITIM VİDEOSUİH 110 İHunter Para Sayma Makinesi fiyat teklifi için PSM ELEKTRONİK firmasına 0216 505 11 400216 505 64 79 numaralarından ulaşım sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

 • Talep veya Önerileriniz İçin
  Değerli ziyaretçimiz herhangi bir talep veya önerilerinizi iletişim formu aracılığıyla bize gönderebilirsiniz.
 • Web Sitemiz Yenilendi
  Siz değerli ziyaretçilerimize daha kullanışlı bir web sitesi hizmeti verebilmek için web sitemizi yeniledik.
 • Sosyal Medyadayız!
  Size daha yakın olabilmek için artık sosyal medyadayız. Haberin detayında hesaplarımızı görebilirsiniz.
Bize Ulaşın
 • Tantavi Mallesi Bosna Bulvarı No:14 Daire:3 Ümraniye/İstanbul
 • T 0216 505 11 40
 • W 0532 252 82 73
 • E info@psmelektronik.com
Telefon
Bize Yazın...
Merhaba,
Psm Elektronik olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?